Dojeżdżamy do woj. małopolskiego

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Brzesko.

Jednym z regionów obsługiwanych przez naszą firmę jest obszar województwa małopolskiego. Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę polegającą na skutecznym wyciąganiu urwanych oraz zapieczonych elementów.

Województwo małopolskie położone jest na południu Polski. Na jego terenie żyje około 3,5 miliona mieszkańców, a gęstość zaludnienia jest jedną z wyższych w Polsce. Duża liczba ludzi zamieszkujących to województwo, oznacza sporą liczbę posiadanych przez nich pojazdów, które mogą wymagać pomocy oferowanej przez naszych specjalistów. Warto też dodać, że na terenie tego województwa działa mnóstwo firm posiadających własne floty pojazdów oraz wiele warsztatów samochodowych, ponieważ popyt na ich usługi jest bardzo duży.

Do największych miast województwa małopolskiego zalicza się oczywiście jego stolica, czyli Kraków. Inne duże i ważne ośrodki miejskie w tym województwie to Kraków, Tarnów, Nowy Sącz czy też Oświęcim. Nie należy zapominać też o innych słynnych miastach, takich jak Wieliczka, Wadowice oraz Zakopane. Są to bardzo ważne ośrodki przemysłowe, a także atrakcyjne miasta posiadające dużą wartość turystyczną. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że we wszystkich tych miejscowościach można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, a to z kolei przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, również na pomoc polegającą na skutecznym usuwaniu zapieczonych i urwanych elementów.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi razem z dojazdem do wspomnianych wyżej miast oraz innych miejscowości na całym obszarze województwa małopolskiego. Zapewniamy szybki dojazd do klienta oraz skuteczne usunięcie urwanej lub zapieczonej świecy albo wtryskiwacza bez konieczności demontażu głowicy jednostki napędowej. Oznacza to, że nasza usługa jest bezpieczna dla silnika, a oprócz tego pozwala zaoszczędzić klientom sporo czasu, pieniędzy i nerwów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych, firmy, autoryzowane serwisy pojazdów czy też niezależne warsztaty samochodowe działające na terenie Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza i całego województwa małopolskiego. Gwarantujemy uczciwe i profesjonalne podejście do standardowych oraz bardziej trudniejszych usterek. Skuteczna realizacja usług jest możliwa dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy, kwalifikacjom oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu.