PL EN DE

Grupa JaraGrupa Jara

Wyciąganie wtryskiwaczy

Wtryskiwacze naprawa
Zajmujemy się wyciąganiem, demontażem zapieczonych i urwanych wtryskiwaczy oraz świec żarowych bez względu na rodzaj i miejsce pęknięcia.

Wtryskiwacze wyciągamy najwyższej jakości sprzętem renomowanej marki.

Dzięki naszemu urządzeniu podpieramy się w czterech punktach na głowicy, co pozwala nam użyć prasy o sile 20 ton, zwiększając przy tym możliwość skutecznego wyciągnięcia wtryskiwacza.

W przypadku urwania się wtryskiwacza przy pokrywie zaworów, jesteśmy w stanie wyciągnąć go nawet w siedmiu częściach. Proces ten zaczynamy od zabezpieczenia pozostałych wtryskiwaczy przed ewentualnym zabrudzeniem oraz zakrywamy nieosłonięte kanały olejowe, turbinę i listwę wysokiego ciśnienia.

Proces usunięcia wtryskiwacza może składać się z kilku etapów. W pierwszym, próbujemy wyciągnąć go w całości, natomiast jeżeli dojdzie do uszkodzenia (pęknięcia), następuje proces gwintowania i usuwania poszczególnych elementów, jak na załączonym zdjęciu poniżej. 

Na kolejnym zdjęciu przedstawiamy zbliżenia miejsc, w których wtryskiwacz się urywał.

Po zdemontowaniu wtrysku, przygotowujemy gniazdo do montażu nowego wtryskiwacza.

 W PRZYPADKU ZAKUPU WTRYSKIWACZA W NASZEJ FIRMIE, USŁUGĘ PRZYGOTOWANIA GNIAZDA WYKONUJEMY GRATIS!

Gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę.

Usługę wyciągania wtryskiwaczy wykonujemy w naszej firmie oraz na życzenie klienta dysponujemy możliwością dojazdu w każde miejsce kraju. Możemy pracować w każych warunkach, niekoniecznie w warsztacie samochodowym!

Zachęcamy do korzystania z naszych usług teraz lub w nagłych wypadkach w przyszłości....

Grupa Jara: Wyciąganie i demontaż wtryskiwaczy.

Galeria